KRAUSE Innowacje

Drabina KRAUSE do obsługi cystern z mechanizmem zębatkowym

Drabina KRAUSE do obsługi cystern z mechanizmem zębatkowym

Dzięki łatwemu w obsłudze oraz niewymagającemu konserwacji mechanizmowi zębatkowemu, Drabina KRAUSE do obsługi cystern umożliwia lekką i pewną zmianę wysokości w każdym momencie użytkowania. W celu zwiększenia bezpieczeństwa, drabina wyposażona została od góry w zamknięty kosz ochronny, który dodatkowo ubezpiecza użytkownika przed upadkiem.

Dodatkowe informacje

System KRAUSE MultiGrip

System KRAUSE MultiGrip

System KRAUSE MultiGrip to wielofunkcyjny, wszechstronny uchwyt dla drabin ze szczeblami, który można wykorzystać np. jako uchwyt na wiadro lub jako poręczną półkę na narzędzia. Gdy element nie jest nam potrzebny, możemy go łatwo schować pomiędzy podłużnice drabiny.

Dodatkowe informacje

Modułowy System rusztowań KRAUSE do odśnieżania pojazdów

Modułowy System rusztowań KRAUSE do odśnieżania pojazdów

Zaprojektowany z myślą o naczepach samochodów ciężarowych, System rusztowań KRAUSE do odśnieżania pojazdów pozwala w wygodny i bezpieczny sposób usuwać gromadzący się na dachu lód, śnieg oraz inne zanieczyszczenia.

Pełna modułowość systemu umożliwia przedłużenie drabiny oraz swobodną rozbudowę o dodatkowe pomosty, dzięki którym można czyścić boczne powierzchnie pojazdu. Jako dodatkową usługę możemy zaproponować montaż systemu u klienta.

Dodatkowe informacje

Innowacje KRAUSE – doświadcz ich sam!

Innowacje KRAUSE – doświadcz ich sam!

Za marką KRAUSE od lat stoi jakość, wytrzymałość oraz bezpieczeństwo naszych systemów drabin, pomostów i rusztowań. W tym celu nieustannie stawiamy na innowacje, które pomagają Państwu sprostać wyzwaniom codziennej pracy – zarówno w kontekście przemysłowym, jak i w zastosowaniach domowych. Produkty KRAUSE, począwszy od prostych drabin domowych,  poprzez praktyczne rusztowania jezdne, aż po kompleksowe, tworzone według indywidualnych wymagań konstrukcje specjalne, znajdują szerokie zastosowanie w prawie wszystkich obszarach codziennego życia. Rozwiązania KRAUSE to produkty z najwyższej półki – stanowią wsparcie zarówno w zastosowaniach specjalistycznych, jak i domowych.

Bezpiecznie… i pomysłowo