Drabiny aluminiowe o nośności do 225 kg

Wprowadzamy do oferty trzy nowe modele drabin z linii STABILO, przeznaczone do wysokich obciążeń, z homologacją na obciążenia do 225 kg. Dostępne są dwa modele wolnostojące: jednostronny oraz z wejściem z dwóch stron, oraz drabina przystawna ze stopniami. Nowe wersje dobrze znanych na rynku drabin STABILO, dzięki swojej konstrukcji, doskonale sprawdzają się przy większych obciążeniach, oferując jednocześnie wszystkie dotychczasowe zalety tych produktów. Warto zwrócić uwagę, że wersja drabiny wolnostojącej jednostronnej została wyposażona w wyższy o 40% uchwyt bezpieczeństwa, który zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo, zwłaszcza w przypadku użytkowania przez cięższych użytkowników.

Solidne drabiny aluminiowe KRAUSE – niezawodny sprzęt podczas prac na wysokości

Pracuj bezpiecznie z KRAUSE – Drabiny aluminiowe ze stopniami 225 kg

Każda drabina KRAUSE oferuje swoje wyjątkowe właściwości użytkowe. Nasze drabiny charakteryzują głębokie stopnie, anodowane podłużnice, niska waga, a także łatwość przechowywania. W szerokiej ofercie drabin dostępne są także części zamienne oraz akcesoria, takie jak: funkcjonalna zawieszana półka, uchwyt dystansowy, szpice do drabin czy uchwyty na narzędzia. Jesteśmy otwarci na uwagi i sugestie naszych klientów dotyczące funkcjonalności naszych produktów i systematycznie wprowadzamy nowości do naszego asortymentu produktowego oraz oferty akcesoriów.

Bezpieczeństwo, innowacyjność i niezawodność to cechy charakterystyczne każdej drabiny aluminiowej KRAUSE, podobnie jak wszystkich sprzętów z innych linii produktowych. Jesteśmy ekspertami od zapewnienia bezpiecznych prac na wysokości, a nasze drabiny już wielokrotnie były nagradzane w branżowych konkursach oraz doceniane przez fachowców z różnych branż. W naszej ofercie z pewnością odnajdziecie Państwo odpowiadającą swoim potrzebom drabinę – oferujemy nie tylko modele aluminiowe, ale także te wykonane z drewna lub wzmacniane włóknem szklanym.

Ciężkie drabiny są technicznym sprzętem roboczym do prac na wysokości, a korzystanie z nich jest obarczone ryzykiem upadku z wysokości. Aby to ryzyko zminimalizować, muszą być utrzymywane w należytej kondycji technicznej. Dlatego każdy pracodawca jest zobowiązany do przeprowadzania regularnych kontroli drabin przez upoważnione do tego osoby – spośród pracowników firmy lub zewnętrznych ekspertów.

KRAUSE SafetyServices – większe bezpieczeństwo dla Twojej firmy
Naszą szeroką ofertę drabin uzupełniają usługi, które rekomendujemy naszym klientom. Chodzi m.in. o usługę kontroli technicznych drabin aluminiowych wykonywaną przez naszych specjalistów, ale także specjalistyczne szkolenia, dzięki którym edukujemy uczestników w obszarze samodzielnej kontroli drabin, wyposażając ich w wiedzę oraz odpowiednie narzędzia. Oferujemy także szkolenia produktowe, podczas których uczestnicy otrzymują instrukcje dotyczące prawidłowego użytkowania naszych produktów, ale dowiadują się również, z czego wynika obowiązek kontroli drabin, podestów i rusztowań jezdnych, oraz jak – zgodnie z prawem – je wykonywać i dokumentować.

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!