Drabiny KRAUSE na wiosennych targach Grupy PSB oraz Bricomarche

Za nami wiosenna edycja targów organizowanych przez Grupę PSB, a także wydarzenie organizowane przez sieć sklepów budowlanych Bricomarché. Dla nas, jako wystawców, to doskonała okazja do prezentacji naszych flagowych drabin i rusztowań jezdnych oraz bezpośrednich spotkań z partnerami handlowymi i rozmów z klientami indywidualnymi.

Targi Bricomarché - Poznań
Targi PSB - Klielce
Targi PSB - Kielce

Drabiny i rusztowania jezdne KRAUSE na Targach PSB

Targi PSB postrzegane są jako jedno z ważniejszych wydarzeń handlowych w branży budowlanej. Tegoroczna wiosenna impreza odbywała się w dniach 28-29 lutego, tradycyjnie już w halach Targów Kielce. Wzięło w niej udział prawie 370 firm – partnerów Grupy PSB, którzy prowadzą składy, placówki Profi oraz sklepy PSB Mrówka.

Nasza obecność w roli wystawcy ma już wieloletnią tradycję, nie mogło nas więc zabraknąć i tym razem. W Kielcach zaprezentowaliśmy szeroką ofertę drabin domowych oraz przemysłowych ze wszystkich serii: CORDA, MONTO i STABILO, a także innowacyjne rusztowanie jezdne ProTec. Podczas rozmów z odwiedzającymi dominowały kwestie bezpieczeństwa prac na wysokości, funkcjonalności, ale klienci pytali także to działania promocyjne oraz wsparcie marketingowe organizowanych przez siebie akcji.

Szeroka oferta drabin KRAUSE w  Poznaniu

Podobny charakter miała impreza targowa organizowana przez innego naszego klienta – sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych Bricomarché Polska. Wydarzenie, odbywające się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, co roku przyciąga wystawców z sektora dom&ogród z całej Polski. Oferta produktowa jest ogromna, dlatego impreza jest niepowtarzalną okazją dla właścicieli sklepów Bricomarché do zapoznania się z nowościami, jak również do nawiązywania kontaktów handlowych, skutkujących często późniejszą owocną współpracą.

W kwestii narzędzi na naszym stoisku było z czego wybierać – zaprezentowaliśmy bowiem szeroką gamę drabin wielofunkcyjnych oraz wolnostojących, które idealnie sprawdzają się zarówno podczas porządków w domu, jak i wiosennych prac ogrodowych.

Oba, zapowiadające wiosenne ożywienie w budownictwie oraz ogrodnictwie, wydarzenia po raz kolejny potwierdziły, że bezpośrednie spotkania handlowe w branży budowlanej są niezwykle potrzebne. Dla nas były to bardzo owocne dni, które – mamy nadzieję – już niebawem przełożą się na wzmożone działania handlowe.

 

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!