Schody i pomosty przejściowe z aluminium

Schody aluminiowe KRAUSE to konstrukcje oferujące wiele zalet. Są lekkie, wytrzymałe, wyjątkowo stabilne i mogą przenosić naprawdę duże obciążenia. W ramach tej kategorii produktowej oferujemy Państwu wysokiej jakości aluminiowe schody przemysłowe, schody jezdne z platformą oraz pomosty przejściowe – wszystkie do intensywnego, profesjonalnego wykorzystania w przemyśle.

Niezależnie od wybranego modelu, schody KRAUSE wyróżniają się wyjątkową wytrzymałością oraz efektywnością podczas użytkowania. Komfort i bezpieczeństwo zapewniają inteligentne systemy zabezpieczeń oraz głębokie stopnie wykonane z antypoślizgowych materiałów. W naszej ofercie na pewno znajdziecie Państwo schody aluminiowe, które będą idealnie dopasowane do Waszych potrzeb.

Bezpieczeństwo, innowacyjność oraz niezawodność – to cechy, które charakteryzują zarówno oferowane przez nas schody przemysłowe, jak i wszystkie inne produkty. Niezależnie od tego, czy wybierzecie Państwo pomosty przejściowe, stacjonarne schody z platformą czy schody jezdne, rozwiązania KRAUSE do pokonywania wysokości sprawdzą się doskonale. Przyjrzyjcie się naszej ofercie często nagradzanych przez profesjonalistów schodów aluminiowych. Z chęcią doradzimy Państwu jaki model wybrać, by w jak największym stopniu spełnił on Wasze wymagania.

Schody z KRAUSE można kupić w specjalistycznych sklepach, marketach budowlanych oraz online. Aluminiowe schody KRAUSE oferują… po prostu więcej bezpieczeństwa!

 

Schody i podesty od KRAUSE – perfekcyjne rozwiązania w każdej sytuacji

Pracuj bezpiecznie z KRAUSE – schody aluminiowe

Aluminiowe schody przemysłowe są urządzeniami technicznymi, których użytkowanie stwarzać może zagrożenie upadkiem z wysokości. Dlatego podmioty, które z nich korzystają, muszą dbać o to, by wykwalifikowane osoby przeprowadzały regularne przeglądy techniczne, zapewniające nienaganny stan urządzeń.

Pakiet Safety Services KRAUSE - Większe bezpieczeństwo w Twojej firmie
Odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia posiadają przedstawiciele naszej firmy, którzy mogą przeprowadzić kontrolę techniczną w siedzibie Państwa firmy. Jeśli jednak chcecie, by przeglądy były przeprowadzane przez Państwa wewnętrznych pracowników, skierujecie wybrane osoby do udziału w organizowanym przez nas seminarium praktycznym dającym stosowne kwalifikacje. Oferujemy także szkolenia produktowe i instruktaże obsługi schodów aluminiowych, które dostarczają wiedzy, jak bezpiecznie użytkować produkty KRAUSE.

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!