Aluminiowe schodki składane i montażowe oraz podesty robocze – łatwe i bezpieczne w codziennym użytkowaniu

Niewysokie schodki i podesty robocze to idealne rozwiązanie do długotrwałych profesjonalnych prac na niedużych wysokościach, ale także do codziennego domowego użytku. Odpowiednio dobrane modele świetnie sprawdzą się w mieszkaniach, jak i w sklepach, warsztatach i zakładach produkcyjnych. Schodki i podesty KRAUSE wyróżnia lekka i wytrzymała konstrukcja oraz niewielkie wymiary, dzięki czemu mogą być zawsze pod ręką, gotowe do natychmiastowego wykorzystania.

W zależności od rodzaju – profesjonalne schodki montażowe oraz schodki składane oferują różne funkcje, zabezpieczenia oraz możliwości wykorzystania. W połączeniu z gamą akcesoriów dodatkowych, mogą stanowić wygodne stanowiska pracy – szerokie i antypoślizgowe powierzchnie robocze oraz antypoślizgowe stopki zapewniają maksymalne bezpieczeństwo.

Aluminiowe schodki i podesty można kupić w wybranych specjalistycznych sklepach, marketach budowlanych oraz w sprzedaży online. Schodki składane, profesjonalne schodki oraz podesty robocze… to po prostu więcej komfortu i bezpieczeństwa!

 

Schodki składane, schodki montażowe do profesjonalnego zastosowania oraz platformy robocze – elastyczne zastosowanie w wielu sytuacjach

Pracuj bezpiecznie z KRAUSE – schodki/podesty robocze

Oferowane przez nas składane schodki ze stopniami gwarantują wysokość roboczą do maksymalnie 3 metrów. Dostępne są w różnych kolorach oraz konstrukcjach. Podobnie jak drabiny, można je kupić w specjalistycznych sklepach ze sprzętem domowym oraz w marketach budowlanych. Szybko i łatwo się składają, a niewielkie wymiary po złożeniu pozwolą przechowywać je w dowolnej szafce.

Schodki i podesty robocze są urządzeniami technicznymi, których użytkowanie stwarzać może zagrożenie upadkiem z wysokości. Dlatego podmioty, które z nich korzystają, muszą dbać o to, by wykwalifikowane osoby przeprowadzały regularne przeglądy techniczne, zapewniające nienaganny stan urządzeń.

Pakiet Safety Services KRAUSE - Większe bezpieczeństwo w Twojej firmie

Odpowiednie kwalifikacje i uprawnienia posiadają przedstawiciele naszej firmy, którzy mogą przeprowadzić kontrolę techniczną w siedzibie Państwa firmy. Jeśli jednak chcecie, by przeglądy były przeprowadzane przez Państwa wewnętrznych pracowników, skierujecie wybrane osoby do udziału w organizowanym przez nas seminarium praktycznym dającym stosowne kwalifikacje. Oferujemy także szkolenia produktowe i instruktaże obsługi schodków i podestów roboczych, które dostarczają wiedzy, jak bezpiecznie użytkować produkty KRAUSE.

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!