Portfolio drabin KRAUSE – doskonałe drabiny aluminiowe, drewniane i dielektryczne

Potwierdzone bezpieczeństwo, wysoki komfort prac oraz innowacyjne rozwiązania zarówno w domu, jak i miejscu pracy

Kiedy w grę wchodzi praca na wysokości, warto sięgnąć po drabinę. Oferowane przez nas drabiny aluminiowe, drewniane oraz wykonane z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym, za każdym razem gwarantują bezpieczeństwo, komfort oraz funkcjonalność na najwyższym poziomie. Sprawiamy, że wykonywanie codziennych zadań na wysokości – zarówno w domu, jak i miejscu pracy, jest niezwykle proste i przyjemne. Od prostych drabin przystawnych po zaawansowane drabiny wielofunkcyjne – w naszych modelach doskonała jakość wykonania, zawsze idzie w parze z wysokością roboczą, jakiej potrzebujesz.

Grupa produktowa do intensywnego, profesjonalnego zastosowania w przemyśle i rzemiośle


Grupa produktowa dla pracowników niewielkich zakładów rzemieślniczych oraz majsterkowiczów


Grupa produktowa do okazjonalnego wykorzystania w gospodarstwach domowych

Drabiny KRAUSE – jedno kliknięcie a wiele możliwości do odkrycia!

Wszystkie nasze rozwiązania od klasycznych drabin ze szczeblami i stopniami, przez wolnostojące drabiny aluminiowe, drabiny profesjonalne i drabiny do zastosowań specjalnych, aż po drabiny domowe, zapewniają użytkownikom elastyczne zastosowanie do wysokości roboczej 13,90 m.

Szeroki asortyment drabin KRAUSE pozwala wybrać dokładnie taki model, jakiego poszukujecie. Dopasujecie go Państwo zarówno do wykonywanej pracy, warunków w miejscu wykorzystania oraz wymaganej wysokości roboczej. Nasza bogata oferta obejmuje nie tylko drabiny aluminiowe, ale także modele wykonane z tworzywa sztucznego wzmacnianego włóknem szklanym oraz drabiny drewniane. Oferujemy drabiny ze szczeblami lub stopniami, wolnostojące i przystawne, ale także drabiny pionowe oraz starannie zaprojektowane drabiny specjalistyczne, jak również drabiny domowe.

Modele naszych drabin przystawnych, rozsuwanych, wielofunkcyjnych czy aluminiowych drabin wolnostojących dostosowane są do indywidualnych wymagań fachowców z różnych branż, gwarantując im  maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Charakteryzuję się wysoką jakością wykonania i wytrzymałością, przy zachowaniu najwyższego poziomu funkcjonalności. Drabiny KRAUSE można kupić w specjalistycznych sklepach ze sprzętem domowym, w marketach budowlanych, jak również online. Teraz wiecie już wszystko! KRAUSE… po prostu więcej drabin!

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!