KRAUSE wśród wystawców marcowych targów Grupy PSB oraz imprezy Bricomarché edycja wiosna 2023

Po ponad dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, branża budowlana chyba już na dobre wróciła do organizacji imprez targowych. Cieszy nas to bardzo, ponieważ nic nie zastąpi bezpośrednich spotkań z partnerami handlowymi oraz rozmów z klientami indywidualnymi. A w ostatnich dniach mieliśmy podwójną taką okazję – w pierwszych dniach marca wzięliśmy udział w 21. Targach Grupy PSB, a tydzień później gościliśmy w Poznaniu, gdzie prezentowaliśmy nasze produkty podczas X Targów Bricomarché wiosna 2023.

Stoisko KRAUSE na targach Grupy PSB
Stoisko KRAUSE na targach Bricomarché Polska

Drabiny i rusztowania jezdne KRAUSE na Targach PSB

Targi PSB uważane są za jedną z ważniejszych imprez w branży budowlanej. W wydarzeniu, które w tym roku odbywało się w Kielcach w dniach 1-2 marca, udział wzięło ponad 280 wystawców (partnerzy organizatora), wśród których nie mogło oczywiście zabraknąć nas. Tradycyjnie już podczas tego typu imprezy zaprezentowaliśmy szeroką ofertę drabin z serii CORDA oraz MONTO, jak również modele rusztowań jezdnych ProTec i STABILO. Zdecydowanie najpopularniejszym produktem okazały się trzyelementowe drabiny wielofunkcyjne, choć cieszy nas także rosnące zainteresowanie kontrahentów z Grupy PSB aluminiowymi rusztowaniami KRAUSE, wyposażonymi w innowacyjną poręcz wyprzedzającą GuardMatic.

Flagowe rozwiązania KRAUSE w Poznaniu

Bardzo zbliżony charakter miała kolejna impreza targowa, organizowana tym razem przez innego naszego klienta – sieć supermarketów budowlano-dekoracyjnych Bricomarché Polska. W dniach 7-8 marca br. wystawców z sektora dom & ogród pochodzących z całej Polski gościł teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na powierzchni równej niemal 7 tys. mkw. swoją ofertę zaprezentowali partnerzy handlowi organizatora. Wśród odwiedzających byli zarówno przedstawiciele sklepów Bricomarche, jak również liczne grono (ok. 2,5 tys.) osób prywatnych, które poszukiwały narzędziowych inspiracji dla zbliżających się dużymi krokami wiosennych domowych porządków oraz prac ogrodowych. A na naszym stoisku miały z czego wybierać – zaprezentowaliśmy bowiem prawie całą gamę drabin: od niewysokich, kilkustopniowych modeli domowych, przez funkcjonalne drabiny do prac wokół domu, po wolnostojące drabiny STABILO, jako profesjonalne wyposażenie sklepów naszego partnera.  

Wysoka jakość i funkcjonalność niezmiennie w cenie

Oba wiosenne wydarzenia targowe pokazały, że bezpośrednie spotkania handlowe są naszej branży bardzo potrzebne. I choć frekwencja nie pobiła rekordów imprez organizowanych przed pandemią, to rozmowy z klientami okazały się bardzo merytoryczne, a także owocne z biznesowego punktu widzenia. Niezmiennie mamy ogromny powód do zadowolenia – rozwiązania KRAUSE są doskonale znana odbiorcom i, niezależni od linii produktowej, cieszą się na rynku bardzo dobrą opinią. Doceniana jest nie tylko wysoka jakość ich wykonania, ale także funkcjonalność oraz – w przypadku drabin – bogaty wybór akcesoriów zwiększających bezpieczeństwo oraz komfort użytkowników w czasie wyjątkowo wymagających prac na wysokości.

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!