Najnowsze wiadomości i informacje prasowe

KRAUSE na Targach TRANSEXPO. Zapraszamy na nasze stoisko już od 27 października!

Wkrótce w Kielcach rozpoczynają się XV Międzynarodowe Targi Transportu Zbiorowego TRANSEXPO. To najważniejsze w Polsce wydarzenie branży transportu publicznego, na którym nie zabraknie naszej firmy.

KRAUSE na targach TRANSEXPO

Platformy robocze do prac serwisowych autobusów

Na tegoroczną edycję przygotowaliśmy ciekawą ekspozycję flagowych rozwiązań KRAUSE dedykowanych obsłudze pojazdów wykorzystywanych w transporcie publicznym. Nie zabraknie więc jezdnej platformy roboczej zaprojektowanej z myślą o pracach serwisowych autobusów elektrycznych z usytuowanymi na dachu modułowymi akumulatorami. Ale nasza oferta aluminiowych konstrukcji specjalnych dla zakładów transportu publicznego obejmuje znacznie więcej innowacyjnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb odbiorców. Jednym z nich jest dwustronne stanowisko robocze z systemem suwnicowym do obsługi autobusów, zastosowane w niemieckiej firmie transportowej HEAG mobilo GmbH & Co. KG.

Jakie konstrukcje do pracy na wysokości dla przemysłu?

Na naszym stoisku, przez cały okres trwania targów, tj. w dniach 27- 29 października br., dostępni będą konsultanci KRAUSE, którzy służyć będą Państwu swoją fachową wiedzą z zakresu organizacji prac na wysokości.

Targi TRANSEXPO to odbywająca się co dwa lata międzynarodowa impreza, która stanowi ważny element na autobusowej mapie Europy. Każdą edycje charakteryzują ważne premiery najnowocześniejszych pojazdów, tłumy zwiedzających oraz inspirujące i owocne rozmowy biznesowe. Jak będzie tym razem? O tym przekonamy się już pod koniec października.

Już teraz serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w Hali C, stoisko C-21.

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!