Jesienna ofensywa szkoleniowa KRAUSE!

Wrzesień był dla nas bardzo intensywnym czasem w obszarze prowadzonych szkoleń. Po wakacjach nie tylko na nowo ruszyliśmy z cyklicznymi szkoleniami z zakresu wykonywania przeglądów schodków, drabin i rusztowań jezdnych, ale zintensyfikowaliśmy także naszą dotychczasową owocną współpracę z Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Pracowników Służby BHP.

Jesienna ofensywa szkoleniowa KRAUSE - Katowice
Jesienna ofensywa szkoleniowa KRAUSE - Warszawa
Jesienna ofensywa szkoleniowa KRAUSE - Piła

Szkolenia KRAUSE – edukacja w służbie bezpieczeństwa

Szkolenia są ważną częścią naszej działalności. Profesjonalny sprzęt to tylko część sukcesu, a żeby praca na wysokości była w pełni bezpieczna niezbędna jest wiedza, jak z tego sprzętu korzystać oraz świadomość zagrożeń wynikających z użytkowania drabin czy rusztowań. W minionym tygodniu mieliśmy ogromną przyjemność dzielić się naszą wiedzą z przedstawicielami aż trzech oddziałów Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP z: Warszawy, Katowic oraz Piły. Tematem przewodnim wszystkich wydarzeń były obowiązkowe przeglądy okresowe drabin wg obowiązujących norm oraz rozporządzeń.

Uczestnicy dowiedzieli się m.in.:

- z czego wynika obowiązek kontroli drabin

- na co zwracać szczególną uwagę podczas prowadzenia kontroli

- jak usprawnić proces kontroli (zaprezentowaliśmy aplikację wosatec )

Jeśli jesteście zainteresowani takimi szkoleniami, sprawdźcie najbliższe terminy: https://www.krause-systems.pl/uslugi/terminy-szkolenia.html

 

Innowacyjność i funkcjonalność

Spotkania były dla nas także doskonałą okazją do zaprezentowania na żywo naszych flagowych rozwiązań w obszarze: profesjonalnych drabin, składanych schodków oraz rusztowań jezdnych. Podczas takich wydarzeń znacznie dokładniej możemy omówić obsługę poszczególnych modeli, ale łatwiej jest także zwrócić uwagę uczestników na te funkcjonalności, dzięki którym praca na wysokości może być jeszcze bardziej komfortowa i bezpieczna. Korzystając z okazji zaprezentowaliśmy także naszą ofertę indywidualnie projektowanych konstrukcji specjalnych dla różnych gałęzi przemysłu.

Uczestnikom szkoleń we wszystkich trzech lokalizacjach dziękujemy za tak miłe przyjęcie, ale przede wszystkim za ogromne zainteresowanie poruszanymi przez nas tematami. Świadczy ono o ciągłej potrzebie dzielenia się specjalistyczną wiedzą i wzajemnej edukacji specjalistów ds. BHP oraz producentów sprzętu.

W kwestii bezpieczeństwa pracy razem naprawdę możemy więcej!

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!