Stopka redakcyjna

Dodatkowe informacje

KRAUSE-Werk GmbH & Co. KG
Am Kreuzweg 3
D-36304 Alsfeld

reprezentowana przez:

Günthera Krause, Stefana Krause, Thomas Löser, Joachim Reich

Dane kontaktowe:

Telefon: +49 (0) 6631 / 795-0
Telefaks: +49 (0) 6631 / 795-139
e-mail: webmaster@krause-systems.de

Wpis do rejestru:

Wpis w rejestrze handlowym.
Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy w Gießen
Numer w rejestrze: Rejestr Handlowy, dział HRB 5029

NIP:

NIP zgodnie VAT:
DE111133721

Podmiot odpowiedzialny:

KRAUSE-Werk GmbH

Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy w Gießen

Numer w rejestrze: HRB 5029

Zarząd: Stefan Krause, Günther Krause, Thomas Löser, Joachim Reich

Odpowiedzialny za treść:

Stefan Krause

Am Kreuzweg 3

D-36304 Alsfeld


Realizacja, programowanie, hosting

team digital GmbH

Hopfmannsfelder Straße 7
D-36341 Lauterbach

E-Mail: info@team-digital.de
Web: www.team-digital.de


Odpowiedzialność za treści

Zobowiązania dotyczące usunięcia lub zablokowania możliwości korzystania z informacji zgodnie z przepisami ogólnymi nie ulegają zmianie. Ponoszenie odpowiedzialności z tego tytułu jest jednak możliwe od momentu uzyskania wiedzy na temat konkretnego naruszenia prawa. W przypadku ujawnienia naruszenia prawa niezwłocznie usuniemy takie treści.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do stron internetowych osób trzecich, na których treść nie mamy wpływu, dlatego za obce treści osób trzecich również nie ponosimy odpowiedzialności. Za treści zalinkowanych stron zawsze odpowiedzialny jest poszczególny oferent lub operator tych stron. W momencie linkowania zalinkowane strony zostały skontrolowane pod względem możliwego naruszenia prawa. Bezprawne treści nie były widoczne w momencie linkowania.

Nie ma możliwości ciągłej kontroli treści zalinkowanych stron w przypadku nieposiadania żadnych konkretnych przesłanek dotyczących naruszenia prawa. W przypadku ujawnienia naruszenia prawa niezwłocznie usuniemy takie linki.

Prawa autorskie

Przygotowane przez operatorów stron treści i dzieła na tych stronach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Powielanie, przeróbka, rozpowszechnianie i każdego rodzaju wykorzystanie prawa autorskiego poza granicami wymagają pisemnej zgody danego autora, względnie twórcy. Ściągnięte pliki i kopie tych stron dozwolone są jedynie do wykorzystania w celach prywatnych, a nie komercyjnych.

O ile treści na tych stronach nie zostały sporządzone przez operatora, uwzględnia się prawa autorskie osób trzecich. Treści osób trzecich będą oznakowane w sposób szczególny. Jeżeli mimo to zauważą Państwo naruszenie praw autorskich, prosimy o odpowiednią informację. W przypadku ujawnienia naruszenia prawa, niezwłocznie usuniemy takie treści.

magdal3na - stock.adobe.com

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!