Download

Pobieranie KRAUSE Katalog produktowy

Kompletne portfolio systemów drabin, pomostów i rusztowań w przejrzystym katalogu.

Informacje produktowe

Pobieranie KRAUSE Katalog produktowy

Kompletne portfolio systemów drabin, pomostów i rusztowań w przejrzystym katalogu.

Pobieranie Prospekt Konstrukcje specjalne

Zespół KRAUSE jest w stanie zrealizować prawie każde zlecone przez Państwa zadanie. Obojętnie czy będą to schody, platformy robocze czy specjalne rusztowania – w tym prospekcie znajdziecie Państwo przegląd wszystkich naszych konstrukcji specjalnych.

Pobieranie prospekt System rusztowań do odśnieżania pojazdów

Odkryjcie Państwo różnorodność zastosowań oraz możliwość całorocznego wykorzystania systemu rusztowań do odśnieżania wielkogabarytowych pojazdów. Konstrukcję można dowolnie rozbudowywać, dostosowując jej rozmiar do indywidualnych potrzeb.

Probieranie Katalog Drabiny mocowane na stałe

Obok prezentacji systemu drabin pionowych i szybowych – mocowanych na stałe, katalog zawiera także praktyczne informacje przy projektowaniu tego typu informacji, które będą przydatne podczas projektowania/montowania tego typów systemów.

Pobieranie prospekt drabiny do obsługi cystern

Wszystkie informacje odnośnie drabiny do obsługi cystern zawarte są w prospekcie.

Informacje dla uzytkownika do drabin i schodków

Download Informacje dla użytkownika drabin

Proszę zapoznać się ze sposobem prawidłowego użytkowania drabiny, aby zapobiec wypadkowi podczas pracy. W tym celu proszę przeczytać Informację dla użytkowników drabin wg. normy EN 131 i EN 14183 Norm.

Pobieranie ClimTec – instrukcja montażu i użytkowania

Instrukcja przedstawi Państwu zarówno sposób prawidłowego użytkowania rusztowania, jak i  dostarczy wiedzę na temat prawidłowej jego budowy oraz demontażu. Poznacie Państwo ponadto ofertę akcesoriów dodatkowych zwiększających bezpieczeństwo oraz otrzymacie rekomendację czynności, do których jest dedykowane.

Download Opis znaczenia piktogramów

Na drabinach znajdują się naklejki z obrazowym objaśnieniem ich znaczenia. Zapoznacie się Państwo z nimi w Opisie znaczenia piktogramów.