Kontakt

* Prosimy o możliwie kompletne wypełnienie formularza . Pola obowiązkowe oznaczono gwiazdką.

Formular PL neu

Kontaktformular PL2
Proszę o przesłanie bezpłatnego katalogu na adres jak wyżej
Proszę o wizytę przedstawiciela handlowego
newsletter
daten

Ważna informacja

Ochrona prywatności zarejestrowanych użytkowników naszej strony internetowej jest dla nas bardzo ważna. Dlatego obowiązują dla Państwa jako użytkowników następujące warunki ochrony danych osobowych:

Ściąganie i przetwarzanie danych osobowych
Dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w celu przygotowywania spersonalizowanych informacji i ofert. Przy korzystaniu z usług spersonalizowanych zgadzają się Państwo na: przetwarzanie Państwa danych w celach odpowiedzi na zapytania ofertowe, prośby o informacje oraz opracowanie usług elektronicznych. Te dane osobowe będą przechowywane przez określony czas w celu sporządzenia jak najkorzystniejszej oferty. Następnie dane osobowe będą kasowane, a przechowywane dalej w celach ewaluacyjnych tylko dane dotyczące produktów.

Przekazywanie danych osobowych
Pobrane dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie w wyżej opisanych celach. Dane nie będą przekazywane ani udostępniane osobom trzecim.

Uwaga:
Informacje dot. naszej oferty, w tym informacje o promocjach, zmianach w ofercie itd. przesyłamy wyłącznie do użytkowników którzy wyrazili zgodę na przetwarzanie danych osobowych / na przesyłanie informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej.

Odwołanie zgody:

Zgodę możecie Państwo w każdej chwili odwołać pod adresem mailowym unsubscribe(at)krause-systems.de.