Drabina aluminiowa dwustopniowa – niewielka, lekka drabina dla każdego

Praca na dużej wysokości wymaga zastosowania specjalistycznego sprzętu oraz dodatkowych zabezpieczeń. A co z obowiązkami wykonywanymi zaledwie kilkadziesiąt centymetrów nad podłogą? Z myślą o klientach pracujących na mniejszej wysokości roboczej wprowadziliśmy do naszej oferty kilka rozwiązań. Praktyczna drabina aluminiowa dwustopniowa to sposób na bezpieczeństwo również podczas drobniejszych prac na przykład w domu lub w ogrodzie.

Drabina aluminiowa dwustopniowa MONTO Sepuro
 Drabina dwustopniowa aluminiowa MONTO Rolly

Drabina aluminiowa dwustopniowa – jaki to model?

Składana drabina dwustopniowa aluminiowa to rozwiązanie, które umożliwia pracę na mniejszej wysokości. Niech nie zwiedzie Cię jednak jej niewielki rozmiar: dwa stopnie zapewniają wysokość roboczą do ponad dwóch metrów, czyli sprawdzi się w wielu mieszkaniach. Jednocześnie drabina aluminiowa dwustopniowa jest bardzo lekka, zatem można ją bez problemu ustawić w wybranym miejscu – w pomieszczeniu lub na zewnątrz. Ten model doskonale sprawdzi się jako drabina do mieszkania, ponieważ po złożeniu nie zajmuje dużo miejsca i jednocześnie zachowuje pełną funkcjonalność. Nasze drabiny powstają z wysokiej jakości aluminium. To gwarancja niezawodności przez długie lata. Zakup profesjonalnej drabiny będzie wydatkiem, który zwróci się z nawiązką. Jeśli szukasz rozwiązania, które posłuży zarówno podczas mycia okien, jak i jako wyposażenie domowego warsztatu majsterkowicza, drabina dwustopniowa aluminiowa to świetny wybór.

Dwustopniowa drabina wolnostojąca – nowoczesny model z dodatkowymi udogodnieniami

Prosta drabina aluminiowa dwustopniowa może być jednocześnie profesjonalnym sprzętem o dużej funkcjonalności. Doskonałym przykładem na to jest drabina ze stopniami MONTO Sepuro z dwoma stopniami. Wyposażyliśmy ten model w specjalną półkę na narzędzia i drobne akcesoria, w hak na wiadro oraz uchwyty na kabel, dzięki czemu sprawdzi się podczas wszystkich remontów czy generalnych porządków. Drabina dwustopniowa aluminiowa Sepuro zapewnia wysokość roboczą do 2,4 m, a waga całkowita sprzętu to tylko 3 kg. To funkcjonalna i lekka drabina, którą bez problemu przeniesiesz z miejsca na miejsce. Zadbaliśmy także o duże stopki z miękką, antypoślizgową wkładką, dzięki której ochronisz podłogę przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dodatkowa stabilizacja poprzez wzmocnienia narożne sprawia, że drabina stoi bezpiecznie na podłożu nawet przy dużym obciążeniu.

Schodki składane – gdy szukasz alternatywy dla klasycznej drabiny

Jeśli metraż Twojego mieszkania nie pozwoli na swobodne przechowywanie drabiny, w naszej ofercie znajdziesz także praktyczne schodki składane. To lekkie i wytrzymałe konstrukcje o niewielkich wymiarach. Możesz mieć je zawsze pod ręką i wykorzystywać wtedy, gdy potrzebujesz dodatkowego stopnia do pracy na niewielkiej wysokości. Model dwustopniowy dostępny w naszej ofercie to między innymi schodki typu drabinka MONTO Rolly, które dostępne są w różnych kolorach. Wyposażyliśmy je w antypoślizgowe, profilowane stopki oraz zintegrowaną blokadę przeciwko samoczynnemu złożeniu się, dzięki czemu zyskujesz prostą i stabilną konstrukcję, na której można stawać bez obaw.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoich bliskich

Podczas domowych prac na wysokości nietrudno o chwilę nieuwagi i niebezpieczny wypadek. Dobrze wiemy, że czasem po prostu nie chce się schodzić do piwnicy po dużą drabinę lub wyciągać sprzętu ze składzika na pięć minut. W takich sytuacjach nie należy jednak lekceważyć zasad bezpieczeństwa, a drabina dwustopniowa aluminiowa to rozwiązanie wielu potencjalnych problemów: jest lekka i nie zajmuje dużo miejsca, więc może być zawsze pod ręką. Świetnie sprawdzi się także jako bezpieczna drabina dla osób starszych, szczególnie jeśli wybierzesz model wyposażony w przedłużony pałąk bezpieczeństwa. Seniorzy także często wykonują prace na wysokości, a w ich przypadku niezawodny, stabilny i przede wszystkim lekki sprzęt to kluczowa kwestia. Zadbaj o wszystkich domowników i wybierz drabinę dwustopniową z dodatkowym wyposażeniem – to nie tylko wygoda, ale również bezpieczeństwo podczas wielu domowych prac.

***

Drabina aluminiowa dwustopniowa to lekka, wygodna i praktyczna drabina do prac na mniejszej wysokości. W naszej ofercie znajdziesz modele, które świetnie sprawdzą się jako drabiny do codziennego użytkowania oraz wsparcie podczas remontów i generalnych porządków.

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!