Najnowsze wiadomości i informacje prasowe

Spotkanie branżowe na najwyższym szczeblu. Tak prezentowały się nasze rozwiązania na targach BUDMA 2019

Zakończyła się kolejna edycja targów BUDMA – największej w tej części Europy imprezy poświęconej branży budowlanej i architektonicznej. Imponująca ilość zarówno wystawców – wśród których nie zabrakło oczywiście naszej firmy, jak i zwiedzających dowiodła, że rynek budowlany w Polsce ma się naprawdę dobrze. W Poznaniu zaprezentowaliśmy flagowe rozwiązania w zakresie prac na wysokości, dedykowane zarówno profesjonalistom, jak i majsterkowiczom.

Korki na dojazdowych ulicach, kolejki do kas oraz kilka hal wystawienniczych pełnych ciekawych ekspozycji – tak prezentowały się tegoroczne targi BUDMA. Teren imprezy na 4 dni zmienił się w platformę biznesową, będącą doskonałą okazją do wymiany cennych doświadczeń między branżowymi ekspertami. Ogromna przestrzeń targowa pozwoliła także na organizację wielu imprez towarzyszących – warsztatów, dyskusji panelowych oraz seminariów na najważniejsze tematy, takie jak bezpieczeństwo prac na wysokości czy przyszłość budownictwa energooszczędnego i pasywnego w Polsce.

– Na targach BUDMA jesteśmy obecni nieprzerwanie od 15 lat. Profil odwiedzających, wśród których znaczną większość stanowią profesjonaliści sektora budowlanego sprawia, że jest to impreza o dużym potencjale biznesowym, na której po prostu warto być. Zainteresowanie prezentowanymi przez nas produktami było bardzo duże, a to potwierdza tylko wciąż rosnące potrzeby fachowców w zakresie zapewnienia sobie i swoim pracownikom w pełni bezpiecznych i wysoce funkcjonalnych urządzeń do pracy na wysokości – tłumaczy Tomasz Świerżewski, Kierownik Sprzedaży Obszaru Professional KRAUSE.

Stoisko naszej firmy, podobnie jak w latach ubiegłych, zdominowały produkty z segmentu profesjonalnego dedykowane fachowcom różnych specjalizacji. Uwagę przykuwała drabina pionowa przymocowana na stałe do ‘ceglanej’ ściany, profesjonalna drabina wielofunkcyjna z innowacyjnym stabilizatorem Trigon oraz aluminiowe rusztowania jezdne – jedna z konstrukcji wzniesiona na wysokość 10 metrów górowała nad wszystkimi innymi ekspozycjami, będąc swoistym zaproszeniem do odwiedzenia naszego stoiska. Zwiedzający pytali także o specjalistyczne rozwiązania dla dekarzy czy kominiarzy, a wszystkich wyczerpujących odpowiedzi udzielali im nasi eksperci.

Jak co roku przygotowaliśmy także gratkę dla miłośników rajdów samochodowych. Można było obejrzeć i usiąść za kółkiem Citroena c2 super 1600, którym Jan Chmielewski wykręcał super czasy na Rajdzie Świdnickim KRAUSE oraz Rajdzie Barbórki.

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!