Najnowsze wiadomości i informacje prasowe

Emocje rajdowe na najwyższych obrotach! Zakończył się 47. Rajd Świdnicki-KRAUSE

W ostatni weekend odbyła się kolejna, 47. już edycja Rajdu Świdnickiego-KRAUSE, będącego pierwszą rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2019. Podobnie jak w latach ubiegłych, otrzymaliśmy tytuł sponsora tytularnego imprezy i wzorem ubiegłego sezonu, wspieraliśmy w walce o zwycięstwo załogę Jana Chmielewskiego. Niezwykłe sportowe emocje zapewnili najlepsi kierowcy rajdowi w Polsce.

To kolejny rok, kiedy zdecydowaliśmy się kontynuować nasze zaangażowanie w sportową imprezę na najwyższym poziomie. Logo KRAUSE nie tylko towarzyszyło jej nazwie, ale widoczne było także na starcie/macie oraz na trasie rajdu, jak i na samochodzie wpieranej przez nas załogi Jana Chmielewskiego, któremu pilotował Kamil Heller. W tym roku sportowcy zasiedli za sterami Peugeot 208 R2, którym wywalczyli zwycięstwo w klasie 4. Gratulujemy!

Siedziba naszej firmy była także gospodarzem, ostatniej przed rajdem konferencji prasowej, na której gościliśmy włodarzy Miasta Świdnicy, organizatorów rajdu oraz przedstawicieli najlepszych załóg, biorących udział w tegorocznych zmaganiach.

47. Rajd Świdnicki-KRAUSE wygrali Mikołaj „Miko” Marczyk oraz Szymon Gospodarczyk na Skodzie Fabia R5. To trzecie w karierze zwycięstwo 23-letniego łodzianina w rundzie RSMP, ale pierwsze na asfaltowej nawierzchni.

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!