Wspieramy zakłady komunikacyjne w zielonej transformacji. Stanisław Deja w wywiadzie dla Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej

Transport publiczny się zmienia, a miejskie zakłady komunikacyjne stają dziś przed dużym wyzwaniem, jakim jest wymiana floty autobusów miejskich z tradycyjnym napędem spalinowym na pojazdy zeroemisyjne. Ten kierunek wymaga przygotowania odpowiedniej infrastruktury w postaci stacji ładowania pojazdów oraz punktów ich bieżącej obsługi i serwisowania. Powstaje coraz więcej nowoczesnych zajezdni, w których kluczowym wyposażeniem są indywidualnie projektowane platformy robocze do prac na wysokości.

Dwustronna platforma robocza do serwisowania autobusów
Platforma robocza do obsługi autobusów elektrycznych

O tym, jak wspieramy miejskie przedsiębiorstwa komunikacyjne w zielonej transformacji, ale także o początkach naszej, bardzo owocnej dziś, współpracy z firmami z sektora transportu i logistyki oraz o tym, jakie korzyści daje nam członkostwo w Izbie Gospodarczej Komunikacji Miejskiej, w najnowszym biuletynie Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej opowiada Stanisław Deja, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu KRAUSE.

 

Zachęcamy Was do przeczytania

 

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!