Nowa odsłona strony internetowej firmy KRAUSE

KRAUSE spełnia rosnące potrzeby klientów związane z dostępem do informacji o oferowanych produktach oraz usługach. Renomowany producent drabin, pomostów, rusztowań jezdnych oraz konstrukcji specjalnych do pracy na wysokości przygotował nową wersję strony internetowej www.krause-systems.pl. Przejrzysta szata graficzna, intuicyjna nawigacja oraz kompleksowe informacje o ofercie produktowej i usługach posprzedażowych – nowy serwis wyróżnia zarówno nowoczesny wygląd, jak i dopasowanie do zmieniających się potrzeb grup docelowych.

Decyzje zakupowe coraz częściej podejmowane są na podstawie informacji udostępnianych w Internecie, a zakupy online zyskują z każdym rokiem więcej zwolenników. Zmiany przyzwyczajeń kupujących stały się punktem wyjścia do opracowania nowego serwisu internetowego firmy KRAUSE. Projektując nową stronę zadbano o sprawny dostęp do informacji, niezależnie od sposobu przeglądania strony. Platforma współgra z przeglądarkami na komputerach, tabletach i smartfonach (bezpośrednio z których można nawiązać kontakt z wybranym przedstawicielem firmy), dzięki czemu mamy do niej stały dostęp będąc w pracy, w domu czy w terenie.

Przejrzysty podział standardowej oferty produktowej

Gama produktów ze standardowej oferty została jasno podzielona na trzy linie: STABILO, MONTO i CORDA, kierowane do różnych grup użytkowników – od profesjonalistów wykonujących prace na wysokości w przedsiębiorstwach przemysłowych, przez majsterkowiczów i pracowników niewielkich firm remontowo-budowlanych i zakładów rzemieślniczych, po użytkowników indywidualnych okazjonalnie korzystających ze sprzętu w mieszkaniu, domu i ogrodzie. Czytelny podział asortymentu na poszczególne grupy produktowe pozwala z łatwością odnaleźć poszukiwane rozwiązanie – w tym dane techniczne, zdjęcia, a także dostępne akcesoria oraz części zamienne. Wybrane modele drabin, rusztowań jezdnych czy schodków można dodawać do „listy obserwowanych produktów“, by następnie porównywać je ze sobą lub wydrukować zestawienia.

Rozbudowane sekcje konstrukcji specjalnych, usług oraz serwisu

Z uwagi na rosnące zainteresowanie ofertą konstrukcji specjalnych projektowanych na indywidualne zamówienie, rozbudowana została ich podstrona. Zastosowano w niej podział na różne obszary gospodarki, którym dedykowane są poszczególne specjalistyczne rozwiązania. Można zapoznać się także z wybranymi projektami, zrealizowanymi dla poszczególnych branż, oraz wysłać zapytanie do konstruktorów KRAUSE.

Nowy serwis uzupełniają informacje o świadczonych usługach, takich jak organizacja seminariów i szkoleń, przeprowadzenie kontroli technicznych produktów czy usługach montażowych, oraz zakładka poświęcona serwisowi, w której internauci znajdą m.in. odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, filmy instruktażowe czy aktualizacje norm bezpieczeństwa.

Zapraszamy do nowego serwisu

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!