Najnowsze wiadomości i informacje prasowe

KRAUSE na targach TRANSEXPO 2021

Za nami jubileuszowa XV edycja Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego Transexpo. Wydarzenie zdominował w tym roku temat elektromobilności, ale i nowoczesnych rozwiązań dla branży transportowej. My w unikalny sposób zaprezentowaliśmy w Kielcach naszą innowacyjną platformę do obsługi pojazdów transportu publicznego.

 

Konstrukcje specjalne dla transportu publicznego

Kieleckie targi TRANSEXPO to niewątpliwie najważniejsze wydarzenie sektora transportu publicznego w Polsce, priorytetowo traktowane zarówno przez producentów pojazdów, jak i dostawców usług oraz rozwiązań wykorzystywanych przez miejskie zakłady komunikacyjne. A te przechodzą w ostatnich latach prawdziwą zieloną transformację. Dla nikogo nie było więc zaskoczeniem, że tematem przewodnim prezentacji nowości produktowych oraz rozmów biznesowych, stała się elektromobilność.

Platforma robocza KRAUSE w wyjątkowej oprawie

W ten trend bardzo dobrze wpisało się stoisko KRAUSE, którego centralnym punktem była funkcjonalna platforma robocza do obsługi pojazdów wykorzystywanych w transporcie publicznym, także tych zeroemisyjnych. Jak ją zaprezentowaliśmy? Na tle wyjątkowego, zabytkowego autobusu Jelcz 043 #KN 999, wypożyczonego specjalnie na tę okazję z Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Nowym Sączu. Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę – ten niecodzienny pojazd z pewnością miał swój udział w ogromnym zainteresowaniu, jakiem cieszyła się nasze przestrzeń wystawowa.

Konstrukcja została zaprojektowana z myślą o komfortowym i bezpiecznym prowadzeniu prac w obszarze dachu pojazdu. Dlatego doskonale sprawdzi się zarówno podczas serwisowania modułowych akumulatorów zeroemisyjnych pojazdów, jak i w trakcie okresowych przeglądów klimatyzacji i wymiany filtrów – jeśli urządzenia usytuowane są na dachu pojazdu, gwarantując mechanikom bezpieczne i komfortowe warunki pracy.

Konstrukcje specjalne dla sektora transportowego

Podczas trzech targowych dni wydarzenia nasze stoisko odwiedziło wielu przedstawicieli miejskich zakładów komunikacyjnych, zajezdni autobusowych czy firm świadczących prywatne usługi transportowe. Branżowy specjaliści zainteresowani byli naszą ofertą produktową w zakresie organizacji stanowisk pracy na wysokości podczas różnego rodzaju prac serwisowych autobusów – tych o tradycyjnym napędzie, jak i elektrobusów, których udział we flotach przedsiębiorstw miejskich szybko i systematycznie wzrasta. Chętnie korzystali z możliwości przetestowania prezentowanej platformy roboczej, ale pytali także o rozwiązania zamienne zarówno o mniejszych, jak i większych wymiarach. Wiele osób zainteresowanych było możliwością indywidualnego projektowania konstrukcji specjalnych dla branży transportowej, by dostarczone przez nas rozwiązania w najlepszy sposób odpowiadały potrzebom przyszłych użytkowników.

Targi TRANSEXPO to impreza o ogromnym potencjale biznesowym, dlatego naturalną dla nas decyzją było wzięcie w nich udziału. Ilość odwiedzających, różnorodność wystawców oraz prowadzone w trakcie tych trzech dni rozmowy biznesowe, tylko potwierdzają potrzebę organizacji branżowych spotkań na wysokim poziomie.
 


Poznajcie jedną z naszych realizacji dla przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej:

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!