KRAUSE na Międzynarodowych Targach TSL 2023 w Ptak Warsaw Expo

6 kwietnia br. zakończyła się 4. edycja Międzynarodowych Targów TSL. Trzydniowe wydarzenie, które tradycyjnie odbywało się w Ptak Warsaw Expo, poświęcone było innowacyjnym rozwiązaniom transportowym oraz tym, dedykowanym sektorowi logistycznemu i magazynowemu. Impreza na dobre wpisała się w kalendarz najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce, oferując z każdym rokiem większą powierzchnię wystawienniczą oraz notując imponującą liczbę odwiedzających oraz wystawców. Wśród nich byliśmy oczywiście my! W końcu znaczącą część naszej oferty konstrukcji specjalnych stanowią te, zaprojektowane z myślą o sektorze TSL.

MT TSL Nadarzyn 2023
MT TSL Nadarzyn 2023
MT TSL Nadarzyn 2023

Branża TSL mierzy wysoko

Międzynarodowe Targi TSL wyróżnia dostępność jednej z największej w Polsce powierzchni wystawienniczej, dzięki czemu oferują wystawcom niemal nieograniczone możliwości prezentacji swojej oferty. A to ważne, bo wystawcami są m.in. producenci pojazdów o naprawdę dużych gabarytach. Są wśród nich także firmy transportowe, przewoźnicy oraz centra logistyczne, czyli potencjalni odbiorcy i użytkownicy oferowanych przez nas aluminiowych konstrukcji specjalnych do prac na wysokości.

Wyróżnienie dla drabiny do obsługi cystern

Był to nasz debiut w tym wydarzeniu, ale jakże udany. Zdecydowaliśmy się na prezentację jednego z naszych flagowych rozwiązań dla branży transportowej – drabiny do obsługi cystern, i z satysfakcją przyznajemy, że był to strzał w dziesiątkę. Produkt nie tylko cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony przedstawicieli spedytorów i przewoźników, ale zyskał także uznanie w oczach organizatorów, którzy przyznali naszej drabinie specjalne wyróżnienie. Wyjątkowo cieszy nas uzasadnienie werdyktu, które pokazuje, że spojrzenie zespołu KRAUSE na innowacje oraz ergonomię pracy stanowi prawdziwą wartość dla pracowników sektora transportu i logistyki.

Priorytet? Bezpieczeństwo!

Hale wystawiennicze Ptak Warsaw Expo na trzy dni zamieniły się w platformę biznesową, będącą doskonałą okazją do wymiany cennych doświadczeń między branżowymi specjalistami. Międzynarodowe Targi TSL to impreza o dużym potencjale biznesowym – liczba odwiedzających, różnorodność wystawców oraz prowadzone w trakcie tych trzech dni warsztaty, panele dyskusyjne oraz konferencje, tylko potwierdzają potrzebę organizacji branżowych spotkań na wysokim poziomie.

Dla nas były to trzy dni pełne ciekawych rozmów, w których zdecydowanie dominował temat bezpieczeństwa i ergonomii prac na wysokości. A te zapewnić mogą jedynie wysokiej jakości konstrukcje specjalne, wyposażone w szereg funkcjonalnych rozwiązań. Jesteśmy przekonani, że wiele prowadzonych w czasie wydarzenia rozmów zaowocuje udaną współpracą w przyszłości. Wygląda na to, że czeka nas bardzo pracowita wiosna.

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!