Konstrukcja specjalna KRAUSE z Medalem targów TRANSEXPO 2022

Zakończyła się XVI już edycja targów TRANSEXPO, najważniejszego wydarzenia branży transportu zbiorowego w Polsce. W dniach 12-14 października br. w Kielcach tłumnie stawili się renomowani producenci pojazdów wykorzystywanych w transporcie publicznym, firmy wytwarzające części oraz wyposażenie do autobusów, ale także producenci infrastruktury technicznej niezbędnej podczas obsługi pojazdów. Wśród tych ostatnich nie mogło zabraknąć nas! Jaką konstrukcję zaprezentowaliśmy tym razem?

Konstrukcja specjalna KRAUSE z Medalem targów TRANSEXPO 2022
Medal TRANSEXPO 2022
Platforma robocza z regulowaną wysokością i rozkładanymi barierkami

TRANSEXPO – spotkanie branżowe na najwyższym poziomie

TRANSEXPO to najważniejsza impreza targowa sektora transportu zbiorowego, która odbywa się w Kielcach w cyklu dwuletnim. Współpraca oraz wsparcie kluczowych organizacji branżowych, takich jak Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej,  Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji czy Polskie Stowarzyszenie Przewoźników Autokarowych gwarantuje udział w wydarzeniu miejskich zakładów komunikacyjnych z największych polskich miast oraz obecność międzynarodowych przewodników autokarowych. Ale kieleckie targi są także doskonałą okazją do prezentacji oferty producentów części oraz wyposażenia do autobusów, jak również firm, które specjalizują się w dostarczaniu infrastruktury technicznej niezbędnej do prowadzenia prac serwisowych wielkogabarytowych pojazdów komunikacji miejskiej.

Premierowe  pokazy pojazdów i wymiana doświadczeń ekspertów

Targi TRANSEXPO to przede wszystkim prezentacje nowoczesnych autobusów, które mają zrewolucjonizować sektor transportu publicznego w najbliższych latach. Dość powiedzieć, że podczas imprezy w Kielcach kilka z nich ma tutaj zwykle swoje premierowe pokazy. Ale nowe pojazdy na miejskich drogach to także nowe wyzwania dla zakładów komunikacyjnych. Ich zarządcy z jednej strony muszą zadbać o zatrudnienie wykwalikowanych serwisantów, czuwających nad stanem technicznym pojazdów, z drugiej natomiast – odpowiedzialni są za organizację bezpiecznych i ergonomicznych stanowisk pracy dla ekip serwisowych, z który wiele usytuowanych jest na wysokości.

Konstrukcja specjalna KRAUSE na Medal TRANSEXPO 2022

Transport publiczny kilka lat temu obrał kurs na ekologię. To zapoczątkowało proces wymiany floty autobusów miejskich na modele zasilane wodorem albo akumulatorami elektrycznymi. Jednym z naturalnych następstw tego procesu okazała się koniecznośćbudowy infrastruktury technicznej, pozwalającej na sprawną bieżącą obsługę nowoczesnych pojazdów. Szybko zauważyliśmy tę potrzebę, a naszą odpowiedzią jest innowacyjna platforma robocza z regulowaną wysokością oraz rozkładanymi barierkami. Wysoka funkcjonalność konstrukcji, niepodważalna jakość wykonania oraz gwarancja bezpieczeństwa prac na wysokości zostały docenione przez branżowych ekspertów i nasza platforma robocza została nagrodzona Medalem TRANSEXPO 2022 w kategorii Infrastruktura Techniczna.

Targi TRANSEXPO to impreza o ogromnym potencjale biznesowym, dlatego bez wahania zdecydowaliśmy się ponownie wziąć w niej udział. Ilość odwiedzających, różnorodność wystawców oraz prowadzone w trakcie trzech targowych dni inspirujące i owocne rozmowy z przedstawicielami renomowanych producentów autobusów oraz największych miejskich zakładów komunikacyjnych w Polsce potwierdzają słuszność podjętej decyzji.

 

 

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!