Klasyka w nowej odsłonie. Składane schodki Treppy w wersji anodowanej

Są sytuacje, w których sprzętom do prac na wysokości stawia się naprawdę wysokie wymagania – muszą nie tylko gwarantować szybki i bezpieczny dostęp do wyżej położonych miejsc, ale i zapewniać higieniczne warunki pracy. Naszą odpowiedzią na takie potrzeby są drabiny z anodowanymi podłużnicami, które sprawdzają się w aptekach czy laboratoriach. Dziś rozszerzamy ofertę i z anodowanymi podłużnicami wprowadzamy składane schodki Treppy.

Składane schodki Treppy z anodowanymi podłużnicami

Składane schodki KRAUSE. Idealna pomoc podczas prac na małej wysokości

Schodki są przydatnym i uniwersalnym sprzętem wykorzystywanym podczas wielu prac w gospodarstwie domowym. Świetnie sprawdzają się w trakcie porządków i majsterkowania, ale pomagają także dzieciom dosięgnąć umywali w łazience oraz kuchennego blatu. W przeciwieństwie do drabin, które często mogą wydawać się nieporęczne i – schowane głęboko w szafie lub pomieszczeniu gospodarczym – trudniej dostępne, niewielkich rozmiarów składane schodki można mieć zawsze pod ręką. Co ważne, ich wysokość, choć wydaje się niewielka, będzie tak naprawdę wystarczająca w przypadku większości zadań wykonywanych w mieszkaniach o standardowej wysokości (mają wysokość roboczą do 2,45 m).   

Schodki Treppy – dla profesjonalistów i do domu

Zaprojektowane przez nas i od wielu lat testowane przez użytkowników składane dwustronne schodki Treppy wyróżniają się naprawdę niewielką wagą oraz kompaktowymi wymiarami po złożeniu, dzięki którym można je schować w nawet niewielkiej szafce w kuchni lub łazience. Zintegrowana blokada samoczynnego składania oraz duża górna platforma robocza o wymiarach 350x200 mm zapewniają stabilną pozycję podczas każdej pracy. Mocne, odporne na uderzenia metalowe przeguby oraz antypoślizgowe stopki uzupełniają listę zalet produktu.

Ponieważ popularne schodki Treppy mają również zastosowanie w codziennych pracach w aptekach, laboratoriach czy zakładach spożywczych – czyli miejscach, w których wyjątkowo należy dbać o czystość i higienę, zdecydowaliśmy się na włączenie do oferty modelu z anodowanymi podłużnicami.

Czysta korzyść dzięki anodowanym podłużnicom

Anodowanie, nazywane także eloksalacją, to metoda obróbki aluminium, w której w procesie elektrochemicznym na materiale powstaje warstwa tlenku, tworząca powłokę ochronną. Główną zaletą tak zabezpieczonego materiału jest skuteczne zapobieganie brudzeniu się rąk przez aluminium. Ale korzystnym efektem jest także szczególnie gładka powierzchnia, do której trudno przylegają inne zabrudzenia. Te właściwości sprawiają, że anodowane drabiny i schodki są szczególnie popularne przemyśle elektronicznym, meblarskim, motoryzacyjnym czy wspomnianej wcześniej branży spożywczej, ale także w miejscach pracy o podwyższonej higienie, takich jak gabinety lekarskie, apteki czy laboratoria.

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!