Drabiny i rusztowania jezdne KRAUSE na imprezie „Majster Festiwal Siły 2022”

W minioną niedzielę, 8 sierpnia 2022 r., mieliśmy przyjemność uczestniczyć w imprezie zorganizowanej w Suwałkach przez naszego Klienta – firmę MAJSTER. „Majster Festiwal Siły”, bo pod takim tytułem corocznie odbywa się wydarzenie, to przede wszystkim pojedynek czołowych polskich strongmanów, ale i świetna zabawa dla zgromadzonej publiczności. Na tegoroczną edycję organizator zaprosił swoich partnerów biznesowych, dzięki czemu mieliśmy okazję zaprezentować flagowe modele naszych drabin aluminiowych i rusztowań jezdnych w niecodziennym otoczeniu.

KRAUSE na imprezie „Majster Festiwal Siły 2022”
KRAUSE na imprezie „Majster Festiwal Siły 2022”

Majster Festiwal Siły…

Firma MAJSTER od wielu lat organizuje popularną imprezę „Majster Festiwal Siły – Puchar Strongman”. W tym roku „giganci” zawitali do Suwałk, gdzie rywalizowali na arenie Stadionu Lekkoatletycznego im. Jadwigi Olbryś. Gościem specjalnym wydarzenia był tym razem Robert Burneika, szerokiej publiczności znany jako „Hardkorowy Koksu”. Pogoda dopisała, a na stadion zawitały tłumy gości – mogli podziwiać nie tylko siłę strongmanów, ale wziąć także udział w różnych siłowych konkursach oraz zapoznać się z ofertą produktów KRAUSE, które idealnie wpisały w charakter imprezy.

…i pokaz bezpieczeństwa drabin i rusztowań KRAUSE!

Aluminiowe drabiny przegubowe oraz wielofunkcyjne, lekkie schodki, podest składany StepTop, czy wreszcie profesjonalne rusztowanie jezdne STABILO z serii 1000 – to rozwiązania, które zaprezentowaliśmy w Suwałkach. Zainteresowanie nimi był ogromne, a nasi konsultanci, obecni na imprezie, mieli ręce pełne pracy. Przez cały dzień odpowiadali na pytania dotyczące bezpieczeństwa prac na wysokości, prowadzili indywidualne prezentacje produktów i przedstawiali najważniejsze ich funkcjonalności.

Partnerstwo w biznesie

MAJSTER Centrum Narzędziowe jedna z wiodących hurtowni w branży narzędziowej w północno-wschodniej Polsce, która na rynku istnieje już od 2002 r. Zajmuje się sprzedażą hurtową elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, sprzętu ogrodniczego, ale i profesjonalnych drabin czy rusztowań, które ułatwiają prace na wysokości. Nasza współpraca trwa od kilku lat, a przez ten czas wielu klientów sieci hurtowni MAJSTER – zarówno profesjonalistów, jak i użytkowników indywidualnych, stało się posiadaczami wysoce funkcjonalnych i bezpiecznych drabin aluminiowych oraz rusztowań jezdnych KRAUSE.

Mają Państwo pytania? Chętnie doradzimy!