12.02.20 00:00 Wiek: 177 Tage
Kategoria: Aktualności

Targi BUDMA 2020. Tak się zaprezentowaliśmy!

Kolejna edycja BUDMY za nami. Temu najważniejszym wydarzeniu branży budowlanej w Polsce co dwa lata towarzyszą Targi Maszyn Budowlanych i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ. I to w ramach tej imprezy, zaprezentowaliśmy fachowcom budowlanym swoją szeroką ofertę rozwiązań do pracy na wysokości.


Na poznańskich targach pojawiamy się nieprzerwanie od kilkunastu lat. Doceniamy międzynarodowy charakter imprezy oraz duży potencjał biznesowy, jaki ze sobą niesie, w szczególności możliwość bezpośrednich rozmów z obecnymi i potencjalnymi klientami, które w tym roku okazały się bardzo owocne.

Nasze stoisko, podobnie jak w latach ubiegłych, wypełniły m.in. profesjonalne drabiny wielofunkcyjne, rusztowania jezdne oraz inne rozwiązania, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo prac budowlanych. Uwagę odwiedzających przykuwała ciekawa prezentacja naszej pionowej drabiny ewakuacyjnej oraz profesjonalne rusztowania jezdne z serii STABILO, w tym ciesząca się największym zainteresowaniem wersja 5500, która oferuje nie tylko 2 platformy robocze na różnych poziomach, ale i wygodne schody wewnętrzne, zwiększające zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo prac.

Tradycyjnie już odwiedzający pytali o rozwiązania, które pozwalają na długą i komfortową pracę na wysokości. Nasi eksperci opowiadali o zaletach różnego rodzaju podestów roboczych, niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniu, jakim jest system TeleBoard, oraz drabinach wolnostojących z dużą platformą. Wszystkie rozwiązania można było obejrzeć i przetestować na naszym stoisku.

Warto zwrócić także uwagę na bezpieczeństwo pracy, które było tematem wielu rozmów przedstawicieli naszej firmy z branżowymi specjalistami. To pokazuje pozytywny trend, jaki od kilku lat obserwujemy nie tylko w sektorze budowalnym, ale i przemysłowym czy gospodarce magazynowej. Zapewnienie bezpiecznych warunków pracy staje się absolutnym priorytetem pracodawców, którzy nie tylko poszukują bezpiecznych narzędzi pracy oraz opracowują ergonomiczne stanowiska robocze, ale i stawiają duży nacisk na edukację i uwiadamianie swoich pracowników, w kwestii zagrożeń wynikających z nieprzestrzegania podstawowych przepisów BHP, w tym wymagań dotyczących pracy na wysokości. A ta, jak pokazują statystyki, często jest źródłem wyjątkowo groźnych w skutkach wypadków.

Choć branża budowlana od połowy zeszłego roku notuje spadek koniunktury, to duże zainteresowanie targami BUDMA pozwala z umiarkowanym optymizmem patrzeć w przyszłość.