16.06.17 09:14 Wiek: 182 Tage
Kategoria: Presse, Aktualności

Sportowe emocje z udziałem naszych pracowników

W niedzielę 12 czerwca w Wałbrzychu, stadionie przy ulicy Ratuszowej odbyło się wyjątkowe wydarzenie: Super Mecz futbolu amerykańskiego – "Bitwa miast partnerskich". Przeciwnikami sponsorowanej przez naszą firmę drużyny Miners Krause był niemiecki zespół Phantoms z Freiberga. Wśród zwycięskiego składu Minersów mogliśmy podziwiać 2 naszych pracowników:


#50 Paweł Cieciera (Offensive Lineman)

#22 Paweł Żebrowski (Cornerback)

Ponad 3 tyś. kibiców oglądało zmagania zawodników futbolu amerykańskiego, w których górą okazała się drużyna Miners Krause, wygrywając 15:7. Sportowcom, wśród których znajdowało się 2 naszych pracowników, nie można było odmówić woli walki, zaangażowania oraz skuteczności. Waleczna postawa wałbrzyskiej drużyny i pierwsze zwycięstwo w starciu z zagranicznym rywalem świadczą o profesjonalnym podejściu do zawodów oraz pozwalają z optymizmem patrzeć na zbliżający się start krajowych rozgrywek ligowych.

Niezwykła oprawa wydarzenia oraz towarzyszący mu rozmach: występ BWS Cheerleasers, konkursy dla publiczności oraz pokaz pirotechniczny, świadczą o rosnącej popularności dyscypliny w naszym kraju. Cieszymy się, że możemy wspierać drużynę Miners w jej sportowych zmaganiach!