21.04.17 00:00 Wiek: 239 Tage
Kategoria: Aktualności

Rajdowe emocje z KRAUSE

To już kolejny rok, kiedy nasza firma angażuje się w zmagania rajdowe na najwyższym poziomie. Podobnie jak w latach ubiegłych, otrzymaliśmy tytuł sponsora tytularnego Rajdu Świdnickiego - KRAUSE. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 21-23 kwietnia. Udział w imprezie potwierdzili najlepsi kierowcy więc walka o zwycięstwo zapowiada się emocjonująco.


Dwanaście odcinków specjalnych przygotowali w tym roku organizatorzy Rajdu Świdnickiego - KRAUSE, który stanowi pierwszą rundę pierwszą rundę InterCars Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski i drugą rundę MOTUL Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Pierwsi zawodnicy pojawią się na starcie już w piątek, kiedy to odbędzie się oficjalne otwarcie oraz pierwszy przejazd odcinka testowego. Największe emocje zaplanowane są na sobotę i niedzielę, kiedy to zakończą się zmagania rajdowców.

Jako ceniony specjalista w dostarczaniu niestandardowych, profesjonalnych rozwiązań do pracy na wysokości dla różnych gałęzi przemysłu, w 45 Rajdzie Świdnickim KRAUSE odpowiadamy za budowę konstrukcji specjalnej, stanowiącej linię startu i mety wyścigu. To na niej widoczne będzie nasze logo. Wierzymy, że udział w kolejnej edycji Rajdu Polski spotka się z pozytywnym przyjęciem ze strony naszych obecnych i potencjalnych Klientów oraz pozwoli nam skutecznie wzmacniać wizerunek niezawodnego partnera zarówno w biznesie, jak i domu.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji rajdu znajdą Państwo na stronie Organizatora-Automobilklubu Świdnickiego:

http://rajdkrause.pl/

Wszystkich entuzjastów szybkich aut serdecznie zapraszamy, a zawodnikom życzymy powodzenia!