02.04.20 08:16 Wiek: 126 Tage
Kategoria: Aktualności

Przegubowa drabina teleskopowa KRAUSE. Funkcjonalność bez konkurencji

Przegubowe drabiny teleskopowe cieszą się coraz większą popularnością wśród użytkowników. Zawdzięczają to niespotykanej w innych modelach funkcjonalności. Można je wykorzystywać jako model przystawny, wolnostojący albo pomost roboczy, ale również bezpiecznie ustawić na schodach.


Funkcjonalność bez konkurencji

Podejmując decyzję o zakupie drabiny kierujemy się różnymi kryteriami – rodzajem, wysokością, wagą czy ceną. Zmiennych wiele, przez co wybór wcale nie jest łatwy. Ale gdy za główny miernik obierzemy sobie wysoką funkcjonalność – cenioną zarówno przez fachowców, jak i użytkowników indywidualnych – nie ma się nad czym zastanawiać! Naturalnym wyborem staje się drabina przegubowa. Można ją wykorzystać jak model przystawny, wolnostojący, a nawet ergonomiczny pomost roboczy, który doskonale sprawdzi się podczas długotrwałych prac na niedużej wysokości. takich jak malowanie, tynkowanie czy układanie instalacji elektrycznej. Ale to nie wszystko – wybierając aluminiową drabinę teleskopową, z powodzeniem ustawimy go na schodach i bezpiecznie wykonamy różne prace w obrębie klatki schodowej. Jak to działa?

Jak ustawić drabinę na schodach

W branży remontowo-budowlanej schody to codzienność. Fachowcy napotykają na nie zarówno w przenośni, mierząc się z wymagającymi klientami oraz trudnymi zadaniami, jak i na placu budowy, kiedy prace wykonawcze obejmują wielopiętrowe budynki. Wówczas bezpieczeństwo i efektywność ich działań w dużym stopniu zależą od urządzenia do pracy na wysokości.

Na co postawić? Podczas wszystkich prac wykończeniowych na klatce schodowej można wykorzystać rusztowanie jezdne – pozwoli na indywidualną regulację wysokości każdej ramy, dzięki czemu jedną z nich ustawimy na poziomie podłogi, a drugą stabilnie na wybranym stopniu. To rozwiązanie nie sprawdzi się jednak w dwóch przypadkach: na krętych schodach oraz wówczas, gdy urządzenie chcemy postawić na dwóch dowolnych w ciągu stopniach. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest przegubowa drabina teleskopowa KRAUSE, wyposażoną w zintegrowany TeleSystem. To innowacyjne rozwiązanie, które w szybki i prosty sposób pozwoli na niezależną regulację długości każdej nogi tak, by stabilnie ustawić drabinę na schodach

Tak działa zintegrowany TeleSystem, pozwalający na szybką regulację wysokości każdej nogi drabiny teleskopowej osobno:

Jaki model drabiny teleskopowej wybrać?<br/>W naszej ofercie znajdują się drabiny teleskopowe 5 metrów lub 4 metry zarówno dla użytkowników indywidualnych, jak i w pełni profesjonalne modele dla fachowców. Dzięki innowacyjnemu systemowi SpeedMatic rozkładają i składają się niezwykle łatwo, a z kolei system ClickMatic, pozwala regulować ruchomą część drabiny, dostosowując jej wysokość do aktualnych potrzeb. Warto także zwrócić uwagę na niewielkie wymiary po złożeniu - drabina gwarantująca wysokość roboczą prawie 5 metrów składa się do długości zaledwie ok. 1 m, przez co bez problemu przeniesiemy ją między piętrami budynku lub przewieziemy w bagażniku niewielkiego auta.