02.05.17 11:42 Wiek: 227 Tage
Kategoria: Aktualności, Presse

KRAUSE wspiera zwycięzców

Zakończył się właśnie jubileuszowy 45. Rajd Świdnicki - KRAUSE, stanowiący pierwszą rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski w sezonie 2017. Na starcie pojawiło się ponad pół setki zawodników, a zwycięzcami w 2 klasach okazały się teamy wspierane przez naszą firmę. W klasie OPEN wygrała załoga - Jan Chmielewski i Kamil Kozdroń w BMW R+Maxi, a w klasie 4F - Paweł Krysiak i Paweł Gacek, zawodnicy Automobilklubu Ziemi Kłodzkiej, jadący w Fordzie Fiesta R2.


Obie załogi doskonale poradziły sobie z trudami rajdu. Jan Chmielewski z Kamilem Kozdroniem nie tylko zameldowali się na mecie na pierwszym miejscu w klasyfikacji samochodów z napędem na jedną oś, ale i zapisali na swoje konto bardzo dobre, dziewiąte miejsce w klasyfikacji generalnej zawodów.

Załoga Automobilklubu Ziemi Kłodzkiej - Paweł Krysiak i Paweł Gacek, byli pod wrażeniem niesamowitej sympatii kibiców, z jaką spotykali się na trasie. Po zawodach dziękowali nie tylko im, ale i sponsorom – w tym naszej firmie, za udzielone wsparcie.

Zwycięzcy zgodnie przyznali, że tegoroczna walka nie była łatwa. Stało się tak głównie za sprawą kapryśnej pogody, która zaskoczyła zawodników i spowodowała, że warunki na trasie były trudne i zdradliwe. Tym bardziej cieszą więc bezbłędne przejazdy i zwycięstwa.