17.10.16 13:14 Wiek: 1 Jahre
Kategoria: Presse, Aktualności

KRAUSE zaprezentowało na targach InnoTrans 2016 rozwiązania w zakresie środków dostępu w obsłudze pojazdów szynowych

25 sierpnia 2016 w Berlinie zakończyły się tragi największe na świecie poświęcone transportowi szynowemu - InnoTrans 2016. Były doskonałą okazją do rozmów i wymiany doświadczeń pomiędzy renomowanymi producentami oraz fachowcami z branży kolejowej.


My zaprezentowaliśmy odwiedzającym kompletną i unikatową ofertę rozwiązań ułatwiających prace montażowe oraz konserwacyjne w przemyśle szynowym. Największym zainteresowaniem cieszyły się konstrukcje KRAUSE z możliwością regulacji wysokości zarówno elektrycznej, jak i mechanicznej. W portfolio produktów tworzonych na indywidualne zamówienie Klientów znajdują się jezdne oraz stacjonarne środki dostępu: platformy robocze od strony bocznej, przejścia nad torowiskiem, pomosty do pracy w kanałach obsługowych, platformy robocze do prac dachowych czy klasyczne platformy robocze. Segment produktów stworzonych z myślą o branży kolejowej jest dla nas szczególne ważny, a kompletne spektrum usług znajdziecie Państwo na naszej stronie: http://www.krause-systems.pl/konstrukcje-specjalne/rail.html

Efektywność rozwiązań
Konstrukcje KRAUSE, od lat wykorzystywane są w obsłudze pojazdów szynowych podczas prac serwisowych i konserwacyjnych w warsztatach, zajezdniach autobusowych oraz zakładach komunikacji miejskiej. W procesie projektowania stawiany na rozwiązania modułowe, które w czasach przemysłu 4.0 umożliwiają racjonalne i optymalne, pod względem ekonomicznym, wykorzystanie sprzętu. Konstrukcje KRAUSE mogą być dowolnie konfigurowane oraz rozbudowywane nawet w trakcie eksploatacji, aby nadążały za zmieniającymi się potrzebami użytkowników. Stosowanie innowacyjnej technologii pozwala nam stworzyć model konstrukcyjny 3D rekomendowanego rozwiązania, by ułatwić naszym niezdecydowanym Klientom podjęcie najwłaściwszych decyzji. Dzięki optymalnemu dopasowaniu konstrukcji do kształtu pojazdu lub krawędzi dachu oraz możliwości szczelnego łączenia ze sobą jej wielu elementów, w każdym przypadku zagwarantowany jest wygodny i bezpieczny dostęp do stanowiska pracy.

Dedykowane rozwiązania w trosce o bezpieczeństwo pracy
Projektowanie każdego rozwiązania rozpoczyna się od rozmowy z Klientem, podczas której analizowane są potrzeby użytkowników, określane wymagania dotyczące sprzętu, ustalane jego podstawowe parametry oraz tworzona jest szczegółowa koncepcja techniczna. Dzięki własnemu zapleczu konstrukcyjnemu, produkcyjnemu oraz usłudze montażu u Klienta, jesteśmy w stanie realizować różnorodne projekty niezwykle szybko i efektywnie, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość produktu i bezpieczeństwo prowadzonych prac. Kompletną ofertę usług zamyka pełen serwis posprzedażowy, który gwarantuje optymalne wykorzystanie sprzętu oraz daje Klientom możliwość ciągłego kontaktu z nami.

Odwiedzający targi InnoTrans mogli dokładnie przyjrzeć się proponowanym przez nas rozwiązaniom, zapoznać się z projektami referencyjnymi, które realizowane są w zgodzie z zasadą KRAUSE „Safety – Services“. Wszystkie informacje znajdziecie Państwo na naszej stronie: www.krause-systems.com