23.02.17 13:04 Wiek: 295 Tage
Kategoria: Aktualności

KRAUSE na targach BUDMA 2017

Zakończyła się 26. edycja targów BUDMA - największej w tej części Europy imprezy sektora budowlanego i architektonicznego. Podczas imprezy zaprezentowaliśmy produkty cieszące się największym zainteresowaniem branżowych specjalistów.


Nasze stoisko, podobnie jak w latach ubiegłych, zdominowały produkty z segmentu profesjonalnego dedykowane fachowcom. Uwagę przykuwały rusztowania jezdne z serii STABILO XX oraz drabiny do profesjonalnego użytku – przede wszystkim te z dużą platformą roboczą. Dzięki tak dobranej ekspozycji chcieliśmy zwrócić uwagę odbiorców na innowacyjne rozwiązania zabezpieczające oraz funkcjonalne stosowane w naszych produktach, ich zgodność z najbardziej surowymi normami, jak również pokazać modułowość i uniwersalność konstrukcji, które pozwalają nam na realizację niemal każdego zamówienia.

Nasi goście doceniali szczególnie bezpieczeństwo, mobilność, wygodę użytkowania oraz elastyczność montażową produktów, ale również możliwość fachowego doradztwa, którym służyli nasi eksperci.

Duże zainteresowanie, jakim cieszyło się nasze stoisko pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość, zarówno jeśli chodzi o rozszerzanie współpracy z dotychczasowymi klientami, jak i nawiązanie relacji, które w przyszłości zaowocują podpisaniem nowych kontraktów.