07.07.16 14:54 Wiek: 1 Jahre
Kategoria: Aktualności, Presse

Prestiżowe wyróżnienie od Heimwerker Praxis dla drabiny KRAUSE TeleVario®

Prestiżowy magazyn „Heimwerker Praxis” regularnie poddaje wymagającym kontrolom produkty dla majsterkowiczów. Są one dogłębnie testowane i oceniane w wielu kategoriach. Drabiny producenta z Hesji zawsze plasują się na czołowych miejscach zestawienia i tak też jest w czerwcowym wydaniu magazynu.


KRAUSE TeleVario®: Wszechstronne bezpieczeństwo
Testowany model TeleVario® w wersji 4x4 szczeble to prawdziwy multi-talent wśród urządzeń w zakresie pokonywania wysokości. Wszechstronna drabina określana przez producenta jako przegubowa, dostępna jest także w rozmiarze 4x5 szczebli. Testowany model umożliwia pracę na wysokości do 5 m, większy zaś do 6,05 m. TeleVario® została doceniona przede wszystkim za różnorodność sposobów i sytuacji, w jakich można ją wykorzystać: od drabiny przystawnej, przez dwustronną, aż po wygodny pomost roboczy. Cztery regulowane nogi zintegrowane z podłużnicami umożliwiają pracę w trudnych warunkach, pozwalając na ustawienie urządzenia np. na schodach, a łatwość obsługi zapewnia opatentowany system ClickMatic, który szybko i komfortowo pomaga zmieniać wysokość urządzenia. TeleVario® to także możliwość użytkowania poszczególnych elementów drabiny jako dwóch osobnych urządzeń wolnostojących. Szczególną uwagę zwrócono na wyjątkową funkcjonalności urządzenia, wykorzystanie ergonomicznych rozwiązań oraz wygodę użytkowania. Wysoka jakość wykonania stanowiła istotę wyróżnienia redakcji.

Wnioski testującego: łączna nota 1,2 w klasie wyższej, wyróżnienie „Polecane przez redakcję” i korzystny stosunek ceny do jakości.
Wnioski redakcji są jednoznaczne: drabina TeleVario® to gwarancja stabilności i bezpieczeństwa. Stanowi idealną propozycję dla wszystkich tych, którzy poszukują uniwersalnego urządzenia do pracy na wymagającym podłożu. Podsumowaniem niech będzie stwierdzenie redakcji: Polecamy! TeleVario® otrzymuje następujące noty w poszczególnych kategoriach: stabilność (ocena 1,2), funkcjonalność (ocena 1,2), obsługa (ocena 1,3), dodatkowe wyposażenie (ocena 1,3). Łączna nota w teście porównawczym to 1,2, co plasuje firmę KRAUSE w gronie najlepszych producentów urządzeń i narzędzi dla majsterkowiczów. Z zalecaną ceną sprzedaży na poziomie 1252 PLN, drabina TeleVario® zostaje wyróżniona także za korzystny stosunek ceny do jakości.

Drabinę TeleVario® można nabyć w specjalistycznych sklepach. Dodatkowe informacje o produktach i usługach KRAUSE na stronie: www.krause-systems.pl.