25.09.20 07:51 Wiek: 31 Tage
Kategoria: Aktualności

48. Rajd Świdnicki KRAUSE już w dniach 2-4 października!

Już w pierwszy weekend października odbędzie się kolejna edycja Rajdu Świdnickiego KRAUSE, którego od wielu lat jesteśmy sponsorem tytularnym. Jak co roku będzie to część zmagań kierowców w Rajdowych Mistrzostwach Polski 2020 i jak co roku KRAUSE będzie wpierało organizatorów tej wyjątkowej imprezy.


48. Rajd Świdnicki KRAUSE już w dniach 2-4 października!

Tegoroczne wydarzenie, którego termin był już dwukrotnie przekładany, odbędzie się w nietypowym dla siebie terminie, bo w październiku. Rajd w Świdnicy nie będzie otwierał, jak co roku, Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, a będzie ich trzecią rundą. Do rywalizacji zgłosiły się 64 załogi. Rekordowo wygląda frekwencja w najmocniejszej klasie 2, w której udział biorą samochody klasy R5 - aż 14 załóg awizuje swój start w Świdnicy właśnie w takich samochodach. Ponadto, w ramach Motul Historycznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski wystartuje czternaście załóg.

Nasza firma od lat angażuje się w sportowe działania sponsoringowe na najwyższym poziomie, koncentrując się rajdach samochodowych. Charakterystyka sportów motorowych, w tym rajdów samochodowych, idealnie pasuje do misji naszej firmy, w którą na stałe wpisane są niepodważalna jakość, bezpieczeństwo oraz niezawodność. Ale nasz udział, jako sponsora, w tej niezwykłej imprezie to także doskonałe nawiązanie do oferty produktowej, jaką dedykujemy branży motoryzacyjnej oraz transportowej. KRAUSE mocno wspiera elektromobilność, oferując szyte na miarę konstrukcje specjalne do obsługi wielkogabarytowych pojazdów, w tym oczywiście e-busów.

Trzymamy mocno kciuki za wszystkie załogi, a pozostałym uczestnikom imprezy życzymy emocji sportowych na najwyższych obrotach!