01.12.17 00:01 Wiek: 1 Jahre
Kategoria: Aktualności

Nowa fabryka KRAUSE w Polsce. Stawiamy na rozwój

Inwestujemy, zwiększamy moce produkcyjne, tworzymy nowe miejsca pracy!   Ruszyła właśnie produkcja w naszej nowej fabryce. Inwestycja, której całkowity koszt szacowany jest na 30 mln złotych, podwaja obecną powierzchnię produkcyjną świdnickiego zakładu, która do tej pory wynosiła 10 tyś. m2. Produkcja wysokiej jakości sprzętu do pracy na wysokości wykorzystuje nowoczesne technologie oraz zautomatyzowane linie produkcyjne, przy których docelowo zatrudnienie znajdzie ok. 100 osób.


Zgodnie z zapowiedzią prezesa zarządu Guentera Krause z kwietnia ubiegłego roku, inwestycja w nową fabrykę w Polsce stała się faktem. Rozbudowa świdnickiego zakładu jest kontynuacją decyzji o zlokalizowaniu w naszym kraju pierwszej hali produkcyjnej, która z powodzeniem działa od 2008 r. Jej efektywność oraz wydajność, jak również wykwalifikowana załoga i położenie geograficzne blisko rynków zbytu sprawiły, że kierownictwo grupy KRAUSE zdecydowało się na rozbudowę pierwotnej inwestycji.

Rozwój naszego świdnickiego zakładu jest jednoznacznym potwierdzeniem słuszności podjętej przed laty decyzji. Docenione zostały kompetencje oraz doświadczenie naszych specjalistów, które teraz będą służyły nowej hali produkcyjnej. Zwiększamy asortyment wytwarzanych wyrobów, rozwijając tym samym nowe kompetencje nie tylko w Polsce, ale i w ramach całej grupy KRAUSE.

Cieszymy się, że zapotrzebowanie na produkty oraz konstrukcje specjalne sygnowane marką KRAUSE ciągle rośnie!